Project Description

V rámci naší nedávné spolupráce s Procter & Gamble jsme měli možnost být součástí vzrušující kampaně pro značku Oral-B. Naše úsilí bylo zaměřeno na propagaci elektrických zubních kartáčků Oral-B prostřednictvím Instagramu, kde jsme efektivně komunikovali jejich výhody a odkrývali pravdu za mýty o poškozování zubů těmito kartáčky.

Boření mýtů a osvěta

Jedním z klíčových aspektů naší kampaně bylo osvětlení nepravdivých představ o elektrických zubních kartáčcích. Přes naše sociální mediální platformy jsme se zaměřili na boření mýtů a poskytování důkazů o tom, jak elektrické kartáčky Oral-B nejenže neškodí zubům, ale jsou ve skutečnosti šetrnější a efektivnější pro ústní hygienu než tradiční ruční kartáčky.

Uvedení Oral-B iO

Vrchol naší spolupráce představovalo uvedení nového elektrického kartáčku Oral-B iO. Tento inovativní produkt představuje nejnovější technologii v péči o zuby, kombinující pokročilé funkce čištění s moderním designem a intuitivním používáním. Naše kampaň zdůrazňovala jedinečné vlastnosti kartáčku Oral-B iO a jeho přínosy pro každodenní ústní hygienu.

Závěr

Tato spolupráce s Procter & Gamble a značkou Oral-B byla pro nás nejen profesionálním úspěchem, ale také příležitostí přispět k lepší informovanosti veřejnosti o důležitosti ústní hygieny a výhodách používání elektrických zubních kartáčků. Jsme hrdí na to, že jsme mohli být součástí této revoluční změny v péči o ústní zdraví.