Project Description

Česko jede na EURO: Inovativní Facebook Hra
Denik.cz a T-Mobile – Česko, Německo a Polsko

Vývoj a úspěch

Vytvořili jsme zábavnou a interaktivní hru na Facebooku pro Denik.cz a T-Mobile, pojmenovanou „Česko jede na EURO“. Jako hlavní mozek projektu jsem nejenže hru navrhl, ale také jsem byl zodpovědný za její projektové řízení během vývoje. Kromě toho jsem vedl úspěšnou marketingovou kampaň, která pomohla této hře dosáhnout mimořádného uznání a popularity.

Ocenění a uznání

Tento projekt získal významné ocenění a pozornost. Za hru „Česko jede na EURO 2012“ mě osobně ocenila paní Jitka Bosáková, generální ředitelka VLP a.s., která byla v roce 2012 podle Forbes hodnocena jako 21. nejvlivnější žena v České republice. Paní Bosáková mi jako ocenění za nejlepší projekt předala luxusní pero značky Mont Blanc, což byl nejen symbol úspěchu, ale i uznání mé práce a inovativního přístupu k projektu.

Cenu předala

Jitka Bosáková, generální ředitelka VLP a.s. / Denik.cz,
která byla v roce 2012 podle Forbes hodnocena jako
21. nejvlivnější žena v České republice

„Jste si to zasloužil.“
Soňa Keppertová, obchodní ředitelka VLP a.s. / Denik.cz

Závěr

Projekt „Česko jede na EURO“ nebyl jen úspěšným počinem v oblasti digitální zábavy, ale také příkladem skvělé spolupráce mezi různými organizacemi a ukázkou, jak inovativní nápady mohou obohatit digitální prostor. Je to příběh o tom, jak kreativita a pečlivé plánování přináší viditelné výsledky a uznání v digitálním světě.