Naše Služby

Tvorba WWW a E-shopy

Získejte více zákazníků díky modernímu webu upravenému i pro Tablety a Smartphony. Vytvoříme vám WEB, který je magnetem na zákazníky. Vybudujeme databázi návštěvníků webu. Web obsahuje modul na rozesílku hromadné pošty. Zvýšení Zisku a snížení nákladů na marketing.

Vše Pro Facebook

Oslovte až 4 200 000 uživatelů Facebooku v ČR. Získejte více zákazníků. Budujte loajalitu vůči značce. Využijte na 100% možnosti, které nabízí Facebook prostřednictvím firemních stránek, cílených kampaní, byznys a zábavných aplikací. Databáze pro e-mail marketing.

Online Marketing

Přivedeme nové zákazníky z vyhledávačů a sociálních sítí. Získáme e-maily na vaše potencionální zákazníky. Rozešleme hromadnou poštu, doručíme vaší nabídku stávajícím a potencionálním zákazníkům do jejich emailové schránky.

Proč je přítomnost na internetu důležitá?

Získáte Více Zákazníků

Pomůžeme Vám spojit se s potenciálními zákazníky díky internetu. Společně vybudujeme úspěšné internetové podnikání pomocí webu, elektronického obchodu a sociálních sítí.

Chci Více Zákazníků

Co říkají o nás klienti

 

Detaily zakázky
Navrhli jsme a vytvořili moderní multimediální web. Zaměřili jsme se na budování databáze návštěvníků webu, prostřednictvím bonusového obsahu, který je přístupný po přihlášení. Uživatel se přihlásí jedním kliknutím přes Facebook, Google nebo zadáním jména a emailu. Do databáze se uloží jméno a email. Web má svůj vlastní systém na rozesílání hromadné pošty na uživatele z databáze.

S panem Pokorným se spolupracuje přímo výtečně. Připravil mi návrh nového webu, vymyslel potřebné funkce a dotáhl vše do potřebného finále. Jsem dnes z práce nadšený a rád, že ukončením webu se spolupráce nezastavila. Nové podněty pro zvýšení návštěvnosti přicházejí stále 🙂
Ing. Aleš Kalina, Aleš Kalina s.r.o.

Profil Aleše Kaliny

 • 25 let zkušeností v oblasti koučinku.
 • Hlavní kouč a školitel
  společnosti MindSoft s.r.o.
 • Autor teorie Emočních rovnic.
 • Autor knihy 7 metod pro výběr životního partnera.
 • Autor motivačních CD a DVD.
 • Bývalý člen top managementu mezinárodních korporací (Microsoft,
  Telenor ČR, EDS, Sodexho Pass ČR)
 • V roce 2007 zapsán do knihy Who is Who.

Více informací o projektu >>

Odeslat Poptávku

Chci Nový Moderní WEB

Pomůžeme Vám spojit se s potenciálními zákazníky a vybudovat úspěšné podnikání díky internetu.
Odeslat Poptávku