Proč je přítomnost na internetu důležitá?

Získáte Více Zákazníků

Pomůžeme Vám spojit se s potenciálními zákazníky díky internetu. Společně vybudujeme úspěšné internetové podnikání pomocí webu, elektronického obchodu a sociálních sítí.

Chci Více Zákazníků

Vyhledávače a Sociální Síťě

Google

Oslovte uživatele, kteří hledají výrobky a služby, které nabízíte, a uživatele, kteří si prohlížejí webové stránky související s tím, co prodáváte. Nabídka ceny za proklik (CPC) zaručuje, že platíte pouze tehdy, když někdo klikne na vaši reklamu.

Seznam

Sklik je reklamní systém umožňující zobrazování cílených inzerátů na stránkách výsledků vyhledávání Seznam.cz a v obsahové síti. Inzeráty reklamního systému Sklik se zobrazují ve dvou charakteristicky odlišných reklamních sítích, kterými jsou Vyhledávací a Obsahová síť.

Facebook

Oslovte až 4 200 000 uživatelů Facebooku v ČR. Získejte více zákazníků prostřednictvím firemní stránky, her, soutěží a cílených reklamních kampaní. Vybudujeme Vám databázi potencionálních zákazníků a oslovíme je hromadným emailem.
Zjistit více

YouTube

Oslovte potencionální zákazníky a udržte ty stávající díky největší sociální síti s videi na světě. Využijte našich kompletních služeb, díky tomu ušetříte náklady na marketing a ušetříte čas.

Google+

Získejte více zákazníků oslovením uživatelů google+. Ušetřete náklady na marketing díky našemu kompletnímu servisu.

Twitter

Chcete oslovit intelektuály, podnikatele, osobnosti, manažery, či ředitele firem. Dejte o sobě vědět pípnutím na Twitteru. Pomůžeme Vám.

Odeslat poptávku

Získejte Více Zákazníků

Pomůžeme Vám spojit se s potenciálními zákazníky díky internetu. Společně vybudujeme úspěšné internetové podnikání využitím moderních funkcí webu, elektronického obchodu, sociálních sítí a smart online marketingu.
Odeslat poptávku