Facebook Stránka Doplněná o Aplikace

Facebook Stránka s Aplikací

Aplikace na Facebook Stránce

Firemní Facebook stránku je možné rozšířit o aplikace, kterým se říká karty stránky. Tyto karty jsou umístěné pod hlavní fotkou, které můžete vidět na obrázku nahoře. V tomto případě jsou to: Naše služby, Reference a Důchodová kalkulačka. Tyto karty mohou mít statický obsah (text, odkazy a fotky), ale také mohou obsahovat aplikace s funkcemi (objednávky, eshop, booking, … ). Na ukázce vpravo je aplikace Důchodová Kalkulačka, které spočítá výši penze a částku, kterou by měl uživatel spořit.

Přínos Aplikací

Vše důležité na jednom místě

Navýšení počtu fanoušků

Získání databáze uživatelů aplikace
(jména, emaily, narozeniny, bydliště, …)

Oslovení přátel uživatelů aplikace

Snížení nákladů na marketing

Naše Služby

Návrh aplikace podle potřeb vaší firmy

Vytvoření aplikace a umístění na stránku

Budování databáze uživatelů aplikací
(jména, emaily, narozeniny, bydliště, …)

Byznys aplikace

Zábavné aplikace

Aplikace z Naší Dílny

Jaké auto se k tobě hodí

Zábavná aplikace díky které se uživatel dozví jaké auto se k němu hodí. Uživatelé mohou sdílet své výsledky na svém soukromém Facebook profilu a velice snadno mohou zapojit i své přátele. Aplikace buduje databázi uživatelů a na konci testu nabízí možnost zapůjčit si vůz v online auto půjčovně.

Star Horoskopy

Live stylová a zábavná aplikace nabízí denní horoskopy, numerologii, věštbu tarotu a energetické obrázky. Aplikace analyzuje charakterové vlastnosti přátel. Uživatele mají možnost odebírat denní numerologii, horoskop a tarotovou kartu. Jako bonus je e-book. Aplikace buduje databázi uživatelů.

POHODOmat

Zábavná aplikace hodí uživatele do pohody. Uživatel má na výběr v menu: hodit do pohody motivačními citáty, hodit do pohody situace a aktualizaci vědomí. Motivační citáty je možné odbírat na svůj Timeline a nebo poslat citát přátelům. Aplikace buduje databázi uživatelů.

Odeslat Poptávku

Získejte Více Zákazníků Oslovením Až 4.200.000 uživatelů na Facebooku v ČR

Zjednodušte si podnikání a využijte na 100% možnosti, které nabízí největší sociální síť na světě
Odeslat Poptávku